| Czas pracy | 16-18 godz |
|---|---|
| Wodoodporny | IP68 |
| Czas ładowania | ≤ 6 godzin |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Życie | 100 000 godzin |
|---|---|
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
| Ciągły czas pracy | 15 godzin |
| Poziom wodoodporny | IP68 |
| Cechy | Wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na wstrząsy |
| Temperatura pracy | -40°C do 50°C |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 15000 luksów |
| Stosowanie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| Cechy | Wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na wstrząsy |
| Oświecony | 96lum |
| Nr modelu | GL-T666A |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno główne jasne cree |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 6,4 Ah 18650 |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Silny prąd świetlny | 760mA |
| Nr modelu | GL-T666A |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno główne jasne cree |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 6,4 Ah 18650 |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Silny prąd świetlny | 760mA |
| Nazwa produktu | Lampa bezprzewodowa |
|---|---|
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Światła górnicze o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Czas świecenia roboczego | Wodoodporna, bezprzewodowa lampa czołowa GLT-2 |
|---|---|
| Liczny czas świecenia | 5000 luksów |
| Ekran OLED | 3.7V |
| Cechy | Lekki i bezprzewodowy |
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6,6 Ah - 7,8 Ah |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Stosowanie | Przemysłowe, przeciwpożarowe |
| Życie | 100 000 godzin |
| Czas trwania | 16Hours |