| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| stopień oświetlenia | 25000 LUKSÓW |
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Materiał | ABS |
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
| Władza | 1,67 W |
|---|---|
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Waga | 418g |
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| stopień oświetlenia | 15000 LUKSÓW |
|---|---|
| Źródło światła | 1 światło główne 2 światła dodatkowe |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,6 Ah |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Numer modelu | GL-T666 |
|---|---|
| Źródło światła | jedno główne światło |
| Długość życia | 100000 godz |
| Czas pracy | 4 godz |
| Waga | 280G |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 7800 mah lit-jon akumulator 18650 |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Oświecony | 216 lum |
| Jasność | 12000 luksów |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 7800 mah lit-jon akumulator 18650 |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Oświecony | 216 lum |
| Jasność | 12000 luksów |
| Numer modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | oświetlenie podziemne, tunel, górnictwo węglowe |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa pozycji | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Materiał | komputer |
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Główne światło świeci | 348 lum |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Tryby oświetlenia | Wysoki/niski/stroboskopowy |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Illuminous | 216lum |
| Źródło światła LED | Cree |
| Źródło zasilania | Bateria do ładowania |
| Tryby oświetlenia | Wysoki/niski/stroboskopowy |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Illuminous | 216lum |
| Źródło światła LED | Cree |
| Źródło zasilania | Bateria do ładowania |