| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6,6 Ah - 7,8 Ah |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Battery capacity | 10.4Ah rechargeable li-ion battery |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Numer modelu | GLC12-A |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Gwarancja ((Rok) | 1 rok |
| Waga | 480G |
| Pojemność akumulatora | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Pojemność baterii | 7800 mah lit-jon akumulator 18650 |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| Klasa IP | wodoodporny IP68 |
| Poziom wodoodporny | IP68 |
| Czas pracy | 13Hrs - 15 godzin |
|---|---|
| Moc | 10-100 W |
| Pojemność | 6,6ah\7,8ah |
| Świetlny | 169 lum |
| Życie | 100 000 godzin |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Jedna lampa z instrukcją obsługi |
|---|---|
| Czas dostawy | Próbka 3-5 dni Masowa produkcja 15-20 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | 5000pcs/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny Shenzhen |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |