| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Praca | Dostępny OEM/ODM |
|---|---|
| Tworzywo | ABS |
| Odporność na uderzenia | ≥1,5m |
| Bateria | Bateria litowa |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Czas pracy | 12 godzin |
|---|---|
| Funkcja | Wskaźnik regulacyjny, przenośny, niskiej mocy |
| Instalacja | Mocowanie sufitowe, mocowanie ścienne, mocowanie wiszące |
| Regulowany uchwyt lampy | 90 ° |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
|---|---|
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
| Kolor | Żółty niebieski |
| Temperatura robocza | -20 ° C do 50 ° C. |
| Główna jasność światła | 5000 LUKSÓW |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
|---|---|
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
| Gwarancja | 1 rok |
| Cechy | Wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na wstrząsy |
| Nazwa produktu | Światło górnictwa węgla |
|---|---|
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | bezprzewodowe światło głowicy górniczej |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | bezprzewodowe światło głowicy górniczej |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowe lampy górnicze |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |