| Rodzaj ładowalny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40 - 60 stopni |
| Dostosowanie | - Tak, proszę. |
| Rodzaj światła | ledowe światło robocze |
| Kolor | Czarny/przezroczysty |
| Rodzaj ładowalny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40 - 60 stopni |
| Dostosowanie | - Tak, proszę. |
| Rodzaj światła | ledowe światło robocze |
| Kolor | Żółty/Pomarańczowy/Niebieski/Zielony/Czerwony |
| Układ LED | Epistar |
|---|---|
| Źródło światła | SMD5050 |
| Konfiguracja diod LED | 60/72 diod LED na metr |
| Władza | 12/ 15 W/m |
| Kolor oświetlenia | Biały / ciepły biały / zimny biały / RGB |
| Żywotność baterii | 1200 cykli |
|---|---|
| Cechy | Wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na wstrząsy |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Typ mocowania | Mocowanie sufitowe |
| Stosowanie | Przemysłowe, przeciwpożarowe |
| Główny prąd świetlny | 450MA |
|---|---|
| Moc | 1,67 W |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Główny prąd świetlny | 450MA |
|---|---|
| Moc | 1,67 W |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Główny prąd świetlny | 450MA |
|---|---|
| Moc | 1,67 W |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, długa żywotność |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2,6 Ah |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Oświecony | 96lum |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Lampa LED z trzonkiem 6,8Ah, górnictwo podziemne |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Lampa LED z trzonkiem 6,8Ah, górnictwo podziemne |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-Aux-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |