| Materiał | komputer |
|---|---|
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED KL5LM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Cechy | Wysoka wydajność, oszczędność energii, długa żywotność |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6,6 Ah |
| Układ LED | Epistar |
|---|---|
| Źródło światła | SMD2835 |
| Konfiguracja diod LED | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED na metr |
| Władza | 8/ 15/ 17/ 18 W/ m |
| Kolor oświetlenia | Biały / ciepły biały / zimny biały / RGB |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED KL5LM |
|---|---|
| Władza | 1,67 W |
| napięcie | 3.7V |
| Materiał | komputer |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Nazwa produktu | Led Miner Head Lamp bezprzewodowa z wyświetlaczem |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Moc światła głównego | 1,3 W |
| Ciągły czas pracy | >15 |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | Silikon |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | - Tak, tak. |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ilość LED | 72 diody/m |
| Kwalifikacja IP | IP68 |
| Napięcie wejściowe | AC 220V |
|---|---|
| CRI | 85+ |
| Typ diody LED | SMD5050 |
| Materiał | Silikon |
| Władza | 15 W/m |
| Długość | 5 m/rolka, 10 m/rolka |
|---|---|
| CRI | 85+ |
| Materiał | Silikon |
| Temperatura koloru | 3000 K-20000 K dla opcji |
| Gwarancja | 1 rok |
| Układ LED | Epistar |
|---|---|
| Źródło światła | SMD5050 |
| Konfiguracja diod LED | 60/72 diod LED na metr |
| Moc | 12/ 15 W/m |
| Kolor oświetlenia | Biały / ciepły biały / zimny biały / RGB |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
|---|---|
| Władza | 1,67 W |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
|---|---|
| Władza | 1,67 W |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Gwarancja | 1 rok |