| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
|---|---|
| Użycie | górnictwo, przemysł, kemping, awaryjne |
| Ocena IP | IP68 |
| Gwarancja ((Rok) | 1 rok |
| Moc lampy (w) | 2,96 W |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 3,8 Ah |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Główny prąd świetlny | 300MA |
| Główna moc światła | 1,1 W |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 3,8 Ah |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 300mA |
| Moc światła głównego | 1,1 W |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 10,4 Ah |
|---|---|
| Nazwa produktu | GLC12-A |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 10,4 Ah |
|---|---|
| Nazwa produktu | GLC12-A |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Ciągły czas pracy | 13 - 15 godzin |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| stopień oświetlenia | 15000 luksów-25000 luksów |
|---|---|
| Główny prąd świetlny | 800mA |
| Lumen | 348 lum |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Waga | 480G |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Główne światło świeci | 216lum |
| Typ | Górnicza lampa czołowa |
| Czas pracy | 18 godz |