| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Główne światło świeci | 216lum |
| Typ | Górnicza lampa czołowa |
| Czas pracy | 18 godz |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Główne światło świeci | 216lum |
| Typ | Górnicza lampa czołowa |
| Czas pracy | 18 godz |
| Wodoodporny | IP68 |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Główne światło świeci | 216lum |
| Typ | Górnicza lampa czołowa |
| Czas pracy | 18 godz |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Woltaż | AC 100-240V |
| Ocena IP | IP68 |
| Stosowanie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
|---|---|
| Przyciemnione | Tak |
| Moc | 1,78 W |
| Czas pracy | 10 godzin |
| Materiał korpusu lampy | komputer |
| Pojemność baterii | Bateria 7AH |
|---|---|
| Materiał korpusu lampy | Plastikowy |
| Ciągły czas pracy | >15 |
| Gwarancja | 3-5 lat |
| Nr modelu | GLC12-A |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
|---|---|
| Lumen | 385 lum |
| Czas oczekiwania | 16-18 godz |
| Główna moc światła | 1,7 W. |
| Oświecony | 216lum |
| Temperatura pracy | -40 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Tworzywo | komputer |
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Główne światło świeci | 348 lum |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Nazwa produktu | KL5LM - przewodowa lampa górnicza |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Lumen | 216 lumenów |
| Waga | 418g |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Nazwa produktu | Stojak do ładowania |
|---|---|
| Użycie | do ładowania lamp górniczych przewodowych GL5-B |
| ochrona | Zabezpieczenie przed zwarciem, przeładowanie, przetężenie, przepięcie |
| Napięcie wejściowe i prąd | 110 V-240 V/10 A |
| napięcie i prąd wyjściowy | 4,2 V/2 A |