| Źródło światła | Jedno światło główne i sześć świateł pomocniczych |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2200 mAh |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 230mA |
| Moc światła głównego | 0,74 W |
| Beam Angle | 90 degrees |
|---|---|
| Moc światła głównego | 0,74 W |
| Zastosowanie | Górnictwo, tunele, budownictwo, itp. |
| Standard Voltage | 3.7V |
| Materiał | Plastiki i metale |
| Moc światła głównego | 0,74 W |
|---|---|
| Napięcie standardowe | 3.7V |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Ocena IP | IP68 |
| Stopień ochrony | wodoodporny IP68 |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 7000 mAh akumulator litowo-jonowy 18650 |
| Tryby oświetlenia | Normalnie-stron-auxiliary |
| Prąd operacyjny LED | 520MA-1200MA-200MA |
| Jasność | 12000LUX-23000LUX-1500LUX |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 7000 mAh akumulator litowo-jonowy 18650 |
| Tryby oświetlenia | Normalnie-stron-auxiliary |
| Prąd operacyjny LED | 520MA-1200MA-200MA |
| Jasność | 12000LUX-23000LUX-1500LUX |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 7000 mAh akumulator litowo-jonowy 18650 |
| Tryby oświetlenia | Normalnie-stron-auxiliary |
| Prąd operacyjny LED | 520MA-1200MA-200MA |
| Jasność | 12000LUX-23000LUX-1500LUX |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Materiał | komputer |
| Główna jasność światła | 5000 LUKSÓW |
| Główne światło świeci | 96 LUM |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Pojemność akumulatora | 14ah akumulator lit-jonowy |
|---|---|
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Moc światła głównego | 4.07W |
| Oświecony | 530lum |
| Jasność | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |