| Czas pracy | 10 godzin |
|---|---|
| Liczny czas świecenia | 13 do 15 godzin |
| Źródło światła | LED |
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| źródło ledowe | 1 ML i 2AL |
| Czas ładowania | 4 godziny |
|---|---|
| Zmienna opaska | - Tak, tak. |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Nazwa produktu | Światło górnicze |
| Źródło prądu | Bateria do ponownego naładowania |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 7Ah |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE,CCC,ATEX |
| Użycie | oświetlenie podziemne, oświetlenie górnicze |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Czas pracy | 13-15 godzin |
|---|---|
| Rodzaje baterii | Akumulatory litowo-jonowe |
| Jasność | 25000 luksów |
| Źródło baterii | Panasonica |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Źródło światła | Jedno główne światło i dwa dodatkowe światła |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 7800 mAh |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Główny prąd świetlny | 450MA |
| Główna moc światła | 1,67 W |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Cechy | Wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na wstrząsy |
|---|---|
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Tworzywo | komputer |
| Aplikacja | Górnictwo, tunelowanie, budownictwo |
| Czas trwania | 60 godzin -33Hrs- 22Hrs |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Typ baterii | Bateria litowo-jonowa do ładowania |
| Typ | Reflektory |
| Ocena IP | IP67 |
| Źródło zasilania | PROWADZONY |
| Nazwa produktu | bezprzewodowe światło głowicy górniczej |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Aktualny | 180mA |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Waga | 143g |
| Użycie | Używany do oświetlenia roboczego górnika |