| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
|---|---|
| Pojemność | 7.8ah |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| CRI | ≥80 |
| Waga | 480G |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa lampa górnicza LED o mocy 15000 luksów |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
| Władza | 1,78 W |
| Model | Lampa przewodowa GL8-C |
|---|---|
| Tryby oświetlenia | główny - główny/pomocniczy - wyłączony |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 7,8 Ah |
| Jasność | 15000LUX |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Źródło światła | LED, światło główne i światło pomocnicze |
|---|---|
| Typ baterii | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Typ | Reflektory |
| Ocena IP | IP68 |
| Gwarancja (rok) | 1 |
| Nr modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 7Ah |
| Tryby oświetlenia | słaby - normalny - mocny - axuli |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Jasność | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| Czas trwania | 13~15 godz |
|---|---|
| Świetlny | 232 lum |
| Strumień świetlny | 10000 lm |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Czas pracy | 13-15 godz |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 7000 mAh akumulator litowo-jonowy 18650 |
| Tryby oświetlenia | Normalnie-stron-auxiliary |
| Prąd operacyjny LED | 520MA-1200MA-200MA |
| Jasność | 12000LUX-23000LUX-1500LUX |
| Waga | 420g |
|---|---|
| CRI | RA> 80 |
| Bateria | Bateria litowa |
| Świetlny | 232 lum |
| Strumień świetlny | 1000-10000 mb |
| Strumień świetlny | 1000-10000 mb |
|---|---|
| Cechy | Wodoodporne, odporne na kurz, odporne na eksplozję |
| Główny czas trwania diody LED | 15-18 godzin |
| Główne światło świeci | 348 lum |
| Nazwa przedmiotu | GL12-A |