| Lumen | 261 lum |
|---|---|
| Instalacja | Sufit, ściana, wisiorek |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Główny prąd świetlny | 600mA-800mA-1100mA |
| Pojemność baterii | 7000mAh ładowalna bateria Li-Ion |
| Temperatura pracy | -40 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Tworzywo | komputer |
| Główna jasność światła | 25000 LUKSÓW |
| Główne światło świeci | 348 lum |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Model nr | GL2,5a |
|---|---|
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| Stosowanie | Przemysłowe, przeciwpożarowe |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Jasność | 15000 luksów |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
|---|---|
| Typ baterii | Litowo-jonowy |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Świetlny | 232lum |
| Czas świecenia | 12 godzin |
| Numer modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | oświetlenie podziemne, tunel, górnictwo węglowe |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa pozycji | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Źródło zasilania | PROWADZONY |
| Główna żywotność diody LED | 100000 godzin |
| Czas trwania diody pomocniczej | > 60 godzin |
| Ocena IP | IP67 |
| Czas pracy | 16 ~ 18 godzin |
|---|---|
| Klasa IP | wodoodporność IP67 |
| Główny prąd świetlny | 280mA |
| Główne światło świeci | 169 lum |
| Oświetlenie oświetleniowe | 4000 LUKSÓW |
| Nazwa przedmiotu | GL8-C |
|---|---|
| Kolor | żółty |
| Lumen | 261 lum |
| Wodoodporny | IP68 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Moc | 3W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 348 lum |
| Zmienna opaska | Tak |
| Kąt wiązki | 120° |
| Stopień IP | wodoodporny IP68 |