| Życie | 100 000 godzin |
|---|---|
| Nr modelu | GLT-2 |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Zastosowanie | Górnictwo |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Numer modelu | GLC-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | oświetlenie podziemne, tunel, górnictwo węglowe |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Nazwa pozycji | GLC-6 |
| Czas trwania | 16 godzin |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Żywotność baterii | 1200 cykli |
| Napięcie wejściowe | AC85-265V |
| Świetlny | 232lum |
| Typ montażu | Mocowanie sufitowe |
| Model | Bezprzewodowa lampa nasadkowa GLT-2 |
|---|---|
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
| Tryby oświetlenia | główny - główny/pomocniczy - wyłączony |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2,6 Ah |
| Jasność | 5000 luksów |
| Typ mocowania | Mocowanie sufitowe |
|---|---|
| Oświecony | 216lum |
| Świetlny | 232 lum |
| Waga | 450 g |
| Bateria | Bateria litowa |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Woltaż | AC 100-240V |
| Ocena IP | IP68 |
| Stosowanie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
| Model | GLD-6 Przewodowa lampa górnicza |
|---|---|
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Typ baterii | Bateria litowo-jonowa do ładowania |
| Pojemność baterii | 13,6 Ah |
| Jasność | 25000 LUKSÓW |
| Rodzaj akumulatora | Naładowanie akumulatora 18650 |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE,EMC,FCC |
| Użycie | Wydobycie, biwakowanie, przemysł, awaryjne, walki przeciwpożarowe |
| Źródło światła | Cree LED |
| Ocena IP | IP68 |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
|---|---|
| Odporność na uderzenia | ≥1,5m |
| Waga | 250 gramów |
| Ocena wodoodporności | IP67 |
| Nazwa przedmiotu | GLT-2 |