| Szczegóły pakowania | Pakiet zawiera światło, instrukcję obsługi i ładowarkę. |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, PayPal |
| Możliwość Supply | Dziesięć tysięcy na mont |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Nazwa produktu | 5000LUX Led Miners Cap Lamp |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Szczegóły pakowania | Jedna lampa i instrukcja obsługi |
|---|---|
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Zasady płatności | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Możliwość Supply | 10000 szt./Miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny Shenzhen |
| Czas ładowania | 4 godziny |
|---|---|
| Zmienna opaska | - Tak, tak. |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Nazwa produktu | Światło górnicze |
| Źródło prądu | Bateria do ponownego naładowania |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza na nowo ładowana |
|---|---|
| Kwalifikacja IP | IP67 |
| Strumień świetlny | 96 mb |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | ABS |
| Nazwa produktu | 25000lux Lampa górnicza |
|---|---|
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Władza | 3W |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
|---|---|
| Źródło prądu | Bateria do ponownego naładowania |
| Wodoodporny | IP68 |
| Materiał | ABS |
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Nazwa produktu | Światła pokrywające kopalniane przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Władza | 3W |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Opcje montażu | Klips na kask, podstawa magnetyczna |
| Źródło prądu | Ładowalna bateria litowa |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Materiał | ABS |
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Tryby oświetlenia | Wysoki/niski/stroboskopowy |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Illuminous | 216lum |
| Źródło światła LED | Cree |
| Źródło zasilania | Bateria do ładowania |