| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED KL5LM |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 7,8 Ah |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Materiał | komputer |
| Źródło światła | LED |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6800 mAh |
| Napięcie stałe | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 480mA |
| Moc światła głównego | 1,78 W |
| Źródło światła | 1 szt. Światło główne i 2 szt. Światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6800 mAh |
| Napięcie stałe | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 480mA |
| Moc światła głównego | 1,78 W |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
|---|---|
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6,6 Ah - 7,8 Ah |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Moc światła głównego | 1,67 W |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 7Ah |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE,CCC,ATEX |
| Użycie | oświetlenie podziemne, oświetlenie górnicze |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 7Ah |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE,CCC,ATEX |
| Użycie | oświetlenie podziemne, oświetlenie górnicze |
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Stopień wodoodporności | IP68 |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Pojemność baterii | 6.8Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Ocena IP | IP68 |
| Źródło światła | LED, światło główne i światło pomocnicze |
|---|---|
| Typ baterii | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Typ | Reflektory |
| Ocena IP | IP68 |
| Gwarancja (rok) | 1 |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
|---|---|
| Ciągły czas pracy | 17 godz |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Życie | 100 000 godzin |
| Główny prąd świetlny | 230mA |
| Cykle baterii | 1200 cykli |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Woltaż | AC 100-240V |
| Ocena IP | IP68 |
| Stosowanie | Tunele, kopalnie, podziemia. |