| Rodzaj | Lampa górnicza do ponownego ładowania |
|---|---|
| Jasność | 10000 luksów |
| Użycie | Przemysł, Kopalnia węgla, górnictwo, awaryjne |
| Materiał | ABS |
| Kąt wiązki | 120° |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
|---|---|
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Źródło zasilania | Bateria do ładowania |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V. |
| Typ mocowania | Mocowanie sufitowe |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Władza | 0,65 W |
| Waga | 143g |
| Długość życia | 100000 godz |
| Aktualny | 180mA |
| Pojemność akumulatora | 10.4Ah ładowalna bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Moc światła głównego | 3W |
| Oświecony | 348 lum |
| Jasność | 25000 luksów |
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem |
|---|---|
| Lumen | 216 lumenów |
| Nazwa produktu | Przewodowa lampa górnicza z akumulatorem |
| Waga | 418g |
| Główny prąd świetlny | 450mA |
| Główny prąd świetlny | 450MA |
|---|---|
| Moc | 1,67 W |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Temperatura pracy | -40℃-+50℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Ładowalna lampa górnicza LED GLT-2 |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Napęd nominalny | 3.7V |
| Tryb oświetlenia | Work-aux 2 tryby oświetlenia |
| Władza | 0,74 W |
| Nazwa produktu | Lampa górnicza LED |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno światło główne dwa światła pomocnicze |
| Główny prąd świetlny | 400mA - 800mA |
| stopień oświetlenia | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 6,8 Ah |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
| Rodzaj | Reflektory |
| Ocena IP | IP67 |
| Źródło energii | LED |
| Nazwa produktu | Światło górnicze |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał | ABS |
| Jasność | 1000 lumenów |
| Wodoodporny | IP68 |