| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
|---|---|
| Waga | 199 g |
| stopień oświetlenia | 10000 luksów |
| Świetlny | 232 lum |
| Pojemność | 6,8 Ah |
| Tryb oświetlenia | Work-aux.-SOS 3 tryby oświetlenia |
|---|---|
| Ciągły czas pracy | 17 godz |
| Cykle baterii | 1000 cykli |
| Życie | 100 000 godzin |
| Główny prąd świetlny | 230mA |
| Stopień IP | wodoodporny IP68 |
|---|---|
| Główna moc światła | 1,1 W |
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| Ciągły czas pracy | 13 - 16 godzin |
| Żywotność baterii | 8 - 12 godzin |
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
|---|---|
| Poziom wodoodporności | IP68 |
| CRI | RA> 80 |
| Główny prąd świetlny | 230mA |
| Strumień świetlny | 1000-20000lm |
| Gwarancja | 3-5 lat |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ -60 ℃ |
| Bateria | Bateria litowa |
| Kolor | zielony |
| Materiał korpusu lampy | Plastikowy |
| model | Lampa |
|---|---|
| Cykle baterii | 1200 cykli |
| Czas działania | 13 - 15 godzin |
| Aplikacja | Górnictwo |
| Sposób ładowania | Ładowarka USB/ładowarka podstawkowa/stojak na ładowarkę |
| Nr modelu | GL-T666B |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno główne jasne cree |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 3,2 Ah 18650 |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Silny prąd świetlny | 760mA |
| Nr modelu | GL-T666B |
|---|---|
| Źródło światła | Jedno główne jasne cree |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy 6,4 Ah 18650 |
| Napięcie znamionowe | 3,7 V |
| Silny prąd świetlny | 760mA |
| Użycie | Tunele, kopalnie, podziemia. |
|---|---|
| Czas świecenia roboczego | 13-15 godzin |
| Źródło światła | jedno główne światło sześć dodatkowych świateł |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 3,8 Ah |
| Główny prąd świetlny | 300mA |
| Nazwa produktu | Lampa z maską górniczą 5000lux |
|---|---|
| Czas pracy | 10 godzin |
| Ekran OLED | - Tak, tak. |
| Cechy | Silikonowa czapka z dobrym dotykiem |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |